Select your Language:

Cautăm:

Kanter

Hutten Beef este o companie lider în industria cărnii de vită, axată pe furnizarea de carne de vită de înaltă calitate clienților din întreaga lume. Căutăm un Kanter motivat să se alăture echipei noastre.

Responsabilitățile dvs.:

  • Marginirea, împărțirea și tăierea curată a cărnii orientată către client.
  • Piese de portionare.

Ce vă cerem:

  • Experiența ca bandier este un plus, dar nu ar trebui să ai experiență decât ambiții de a învăța meseria? Atunci te vei califica și pentru această poziție. Vei fi apoi instruit cu training intern.
  • Atitudine flexibila, dispus sa lucreze in ture alternante.
  • Ești dornic să înveți și să știi cum să duci la bun sfârșit lucrurile

Ceea ce oferim:

  • Un salariu bazat pe piață.
  • Beneficii bune, inclusiv un bonus de sfârșit de an și un loc de muncă permanent.
  • Lucrul într-un mediu inovator în care inovația este la ordinea zilei.
  • Lucrul cu cele mai noi tehnici și proceduri.
  • Mediu de învățare cu oportunități de avansare.
  • Hutten are o atmosferă plăcută, deschisă și informală.

Aplica acum

Ești interesat de această poziție sau ai devenit curios și vrei să afli mai multe despre post și ce îți putem oferi? Apoi trimiteți scrisoarea de intenție scurtă, dar clară, și CV-ul la [email protected] sau completați formularul nostru de înscriere online și, cine știe, s-ar putea să fiți în curând noul nostru coleg.

Aplica acum!