Select your Language:

Szukamy:

Klasującego

Hutten Beef to wiodąca firma w branży wołowiny, skoncentrowana na dostarczaniu wysokiej jakości wołowiny klientom na całym świecie. Poszukujemy zmotywowanego klasującego do naszego zespołu.

Twoje obowiązki:

  • Klasowanie,porcjowanie i cięcie mięsa zgodnie z zapotrzebowaniem klientόw.

O co Cię prosimy:

  • Doświadczenie jako klasujący będzie dodatkowym atutem, ale co jeśli nie masz doświadczenia ale ambicje, aby nauczyć się fachu? Wtedy również zakwalifikujesz się na to stanowisko. Przejdziesz szkolenie wewnętrzne.
  • Elastyczność i gotowość do pracy na rόżnych stanowiskach.
  • Chęć do nauki i radzenie sobie z trudnościami.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie rynkowe.
  • Dobre benefity, w tym premia na koniec roku i stałe zatrudnienie.
  • Pracę w innowacyjnym środowisku, w którym innowacyjność jest na porządku dziennym.
  • Pracę z najnowszymi technikami i procedurami.
  • Środowisko nauki z możliwością awansu.
  • W Hutten panuje miła, otwarta i nieformalna atmosfera.

Zainteresowało Cię to stanowisko lub zaciekawiło Cię to i chcesz dowiedzieć się więcej o tym stanowisku i o tym, co możemy Ci zaoferować? Wyślij krótki, ale jasny list motywacyjny i CV na adres [email protected] lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy online, a kto wie, może wkrótce zostaniesz naszym nowym współpracownikiem.