Select your Language:

Keresünk:

Vágó/daraboló

A Hutten Beef a marhahúsipar egyik vezető vállalata, amely arra összpontosít, hogy kiváló minőségű marhahúst szállítson a vásárlóknak világszerte. Motivált vágó/daraboló munkatársat keresünk csapatunkba

Feladatok:

  • A húsok vágása, darabolása és tiszta vágása az ügyfél elvárásainak megfelelően.
  • A testrészek porciózása.

Amit elvárunk:

  • A vágásban/darabolásban szerzett munkatapasztalat előnyt jelent. Nincs tapasztalatod, de szeretnéd megtanulni a szakmát? Akkor is alkalmas lehetsz erre a pozícióra. A felvételt követően házon belüli képzésben részesülsz.
  • Rugalmas hozzáállás, hajlandóság váltott műszakban történő munkavégzésre.
  • Szorgalom és tettrekészség

Amit kínálunk:

  • Piacképes munkabér.
  • Jó másodlagos munkafeltételek, beleértve az év végi bónuszt és a határozatlan idejű munkaviszonyt.
  • Munkavégzés innovatív környezetben, ahol az innováció a mindennapok része.
  • Munkavégzés a legújabb technikákkal és eljárásokkal.
  • Tanulási környezet előrelépési lehetőségekkel.
  • A Hutten kellemes, nyitott és kötetlen légkört biztosít munkatársainak.

Érdekel ez a pozíció, vagy kíváncsi vagy, és szeretnél többet megtudni a lehetőségről és arról, hogy mit kínálunk neked? Akkor küldd el rövid, de érthető motivációs leveledet és önéletrajzodat a [email protected] címre, vagy töltsd ki online jelentkezési lapunkat. Ki tudja, lehet, hogy hamarosan Te leszel az új kollégánk!